Odklepávače vlado 31. marca 2022
Odklepávače
Pultová a spodná vyskakovacia zásuvka
Vysokokvalitné leštené nerezové vylamovacie zásuvky na použitú kávovú usadeninu, určené pre espresso kávovar alebo mlynček na kávu. K dispozícii v dvoch a troch veľkostiach skupiny a mlynčeka, zásuvka je odnímateľná pre ľahké čistenie. Robustná vylamovacia lišta je vyrobená zo špeciálneho materiálu, ktorý nepoškodí držiaky filtrov. Zásuvka pod pultom je dodávaná s klznými lištami navrhnutými na integráciu do pultu alebo baru pod espresso kávovarom.
Pod mlyčekom
Zásuvka pod mlynček je navrhnutá tak, aby sa zmestila pod väčšinu obľúbených mlynčekov na kávu. Jeho samostatná zásuvková jednotka sa dá ľahko vybrať, aby sa vyprázdnila kávová usadenina a vyčistila sa. Robustná konštrukcia z nehrdzavejúcej ocele zaisťuje mnoho rokov bezúdržbovej prevádzky
Sklopná zásuvka pod pultom
Sklopná vyklápacia zásuvka pod pultom je navrhnutá tak, aby sa zmestila pod dosku pultu a nakláňa sa, keď sa rukoväť potiahne dopredu. Kávová usadenina po vyrazení z držiaka filtra klesne do spodnej posuvnej zásuvky, ktorá sa nachádza priamo pod výklopnou zásuvkou.
Vyťahovacia zásuvka pod pultom
Vyťahovacia zásuvka pod pultom je navrhnutá tak, aby úhľadne zapadla do pracovnej dosky. Zásuvku možno vybrať, aby sa vyprázdnili zvyšky kávy.
Technická špecifikácia:
ModelVýškaŠírkaHĺbka
Eco pod mlynčekom80250430
Heavenly62165270
Zásuvka pod pultom170365400
Výklopná zásuvka pod pultom313383260
Spodná zásuvka (na vyklopenie zásuvky)306382420

Obrázky a technické podrobnosti sú uvedené len na ilustráciu a návod. Vyhradzujeme si právo zmeniť dizajn alebo špecifikácie bez predchádzajúceho upozornenia.

Ak potrebujete akúkoľvek technickú pomoc, neváhajte nás kontaktovať.