Špeciálny dizajn vlado 29. marca 2022
Špeciálny dizajn
Kvalitné kávovary a príslušenstvo na mieru
Naša výkonná kombinácia prvotriedneho inžinierstva, špičkového štýlového dizajnu a kreatívnej technológie umožňuje zákazníkom vybrať si pre svoje stroje povrchovú úpravu na mieru. Naša odbornosť sa stará o individualitu – či už ide o vylepšenie témy alebo interiérového dizajnu, propagáciu značky – alebo jednoducho spochybnenie konvencií.
Vyberte si farbu
Na objednávku je možné namiešať akúkoľvek farebnú farbu a zladiť s referenciou pantone, číslom RAL, vzorkovníkom látky alebo vzorkou farby. Rôzne farebné laky je možné kombinovať na podvozku a paneloch pre ohromujúci a dramatický efekt.
Akékoľvek logo alebo obrázok
Z odolného vinylu je možné vytvoriť akýkoľvek dizajn alebo text. Pre individualitu je možné pridať logá alebo vzory. V prípade zložitých návrhov a obrázkov môžu byť panely na stroji pokryté potlačeným vinylom.
Leštené kovové farebné povrchy
Nehrdzavejúca oceľ je špeciálne upravená a dokončená jedinečným povlakom, ktorý po prejdení špeciálnym procesom vypaľovania vytvorí ultra trvanlivý povrch s vynikajúcim a ohromujúcim vzhľadom lešteného kovu. Logá a vzory možno použiť aj na leštené kovové farebné povrchy.
Panely
Panely sú vyrobené z priehľadného alebo priesvitného tvrdeného Perspexu a sú dostupné v každej farbe, od krištáľovo čistého skla až po modrú Deep Ocean. Na objednávku je možné prispôsobiť aj farbu svetla. Matné, priesvitné alebo nepriehľadné vinylové vzory môžu byť použité pre skutočne úchvatný výsledok.
Romano, Cybercino & Romano P.I.D. zadný panel
Elegantný, zakrivený zadný panel Romano, Cybercino & P.I.D. má priesvitný oválny výrez. Ovál môže byť vyleptaný štandardným alebo prispôsobeným logom vo farbe podľa vášho výberu a jemne osvetlený rozptýlenou farbou.

Attimo brožúrka

Ak potrebujete akúkoľvek technickú pomoc, neváhajte nás kontaktovať.